oj tam, oj, tam, takie zdjęcia…

No cóż, Tropical Island w zarysie wygląda tak:

tropic

albo tak:

tropic 2

Nie doszukujcie się nas na tych zdjęciach, bo z niezrozumiałych powodów z większości fotek wyszła rozmazana paciaja. No, może poza tym, które obrazuje, jak spędzała czas Lola. Cóż może robić siedmiolatka otoczona milionem atrakcji, basenami i placami zabaw?

ryby

Tak, owszem. Podstawową rozrywką mojej córki było głaskanie ryb. Które chyba nie miały nic przeciwko temu, bo podpływały jej pod łapkę, a Lola z lubością miziała je po oślizgłych ciałkach. A ja nerwowo patrzyłam, kiedy będę ją musiała wyławiać z tych zbiorników wodnych.

Właściwie to była moja wina. Przynajmniej tak stwierdziła Lola, kiedy odkryła, że matka po raz pierwszy w życiu zawiodła jako Wielki Pakowacz i Organizator.

Fakt, że zapomniałam o kapciach i szczoteczkach do zębów, przeszedł niezauważony, co ciekawe. Żadne z dzieci nie miało o to do mnie pretensji. Ale kiedy nad basenem musiałam przyznać ze skruchą, ze zapomniałam wziąć jej okularki do pływania, Lola wykrzyknęła wstrząśnięta:

– Cóż z ciebie za matka! –

No. I wtedy okazało się, że w Tropical Island jest dużo Polaków, bo połowa ludzi na sąsiednich leżakach obróciła się i zmierzyła mnie potępiającym wzrokiem.

No fakt, chyba się starzeję. Bo nigdy nie zapominam. A tym razem tak.

Ale  z całego wyjazdu najbardziej podobał mi się Wrocław! Jest piękny. Duży. Pełen godności i kameralny jednocześnie. Jeśli ktokolwiek z was mieszka we Wrocławiu, uroczyście oświadczam, że zazdroszczę. I wybiorę się jeszcze raz, kiedy już nos nie będzie mi odmarzał na lutowym wietrze.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s