Będą młodym psychoanalitykiem…

Wbrew pozorom przeczytałam bardzo uważnie wasze zwierzenia. No i co z tego wynika, jak bojowo spytała Porcella? A co ja, psychoanalityk?:-) Ale  spodobało mi się szukanie zbieżności…

Zafascynował mnie na przykład fakt, że niemal wszystkie preferujecie spodnie (bo ja też). Nie rozumiem, dlaczego w takim razie tyle spódnic wisi w sklepach, a dobrze dopasowanych portek trzeba szukać, jak z przeproszeniem, świnia trufli!

Zauważyłam też, że wąż w dalszym ciągu ma kiepski PR, a zaznaczam, ze niesłusznie. Wąż, wbrew pozorom, jest absolutnie rozkoszny w dotyku, jak welurowa rękawiczka. I nie kończy się tak szybko , jak mysz:-)

Czekoladę rozumiem i podzielam. A jadłyście kiedyś czekoladę z nadzieniem krówkowym? Ja raz i zemdliło mnie na dwa dni…

Zabrakło też skowronków. Same sowy, a wręcz nietoperze…(co tłumaczyłoby sympatię do myszy)

Nie udało mi się znaleźć korelacji (a to dopiero byłoby interesujące) między temperamentem a preferencją co do dolegliwości. Bo na logikę, to choleryk na przykład zniesie katar, a unieruchomienie go wykończy nerwowo. A taki flegmatyk położy się z książką i poczeka, aż mu nóżka wydobrzeje. Ale coś mnie metoda badawcza zawiodła:-)

A ten nastolatek to dla pociechy chciałam…w sensie że wybierzecie go zamiast niemowlaka, co podniesie moje podupadłe morale i przekona mnie, że przecież było gorzej, jak ząbkował…I w sumie prawie wam się udało:-)

Co do męża/kochanka, to wolę się nie tłumaczyć (jeszcze mąż przeczyta), ale wy już wiecie, że każda kobieta czasem się nad tym zastanawia!

Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którym chciało się wysmażyć odpowiedzi!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s