Pytania i melancholie

Kto mi powie, kiedy wreszcie Brennan urodzi? Lata w tej ciąży już sto lat i tracę cierpliwość. Rozumiem, że aktorka też jest w ciąży i to musi potrwać, ale jak ona z tym brzuchem grzebie w trupach, to już mi się słabo robi. Czy to dziecko w ogóle będzie normalne po takim  życiu płodowym?

Wiele rzeczy zaprząta mój umysł ostatnio. Na przykład a’propos moich ostatnich wynurzeń. Łaził po basenie taki wielki gorylowaty facet. Nie wyobrażacie sobie, jak miał owłosione plecy. No, taki kłąb po prostu od karku po nerki. Wszedł do wody i te włosy naplecne zaczęły mu tak łagodnie i miękko  falować, jak nie przymierzając wodorosty czy inne algi. Fascynujący widok, oczu oderwać nie mogłam. No, ale nie dałoby się go cały czas w wodzie trzymać, nieprawdaż?

Wczoraj rozstałam się z wieloletnim przyjacielem, moją ulubioną lewą dolną ósmką. Byłam tak smutna, że Lola na pociechę narysowała mi jej portret na pamiątkę. Ósemka w garniturku macha mi na pożegnanie białą chusteczką. Ach, to wzruszająca chwila w życiu człowieka, kiedy pozbywa się zęba mądrości, nawet jeśli ostatnio nie zgadzaliśmy się ze sobą.

Przedwczoraj miałam wizytację, eee, tfu, wizytę, teściów i szwagierki z rodziną. Wyczerpujące doświadczenie, bo wymagające wysilenia ciała i umysłu przez cały boży dzień (teściowie od 10, szwagierka do 19 plus ruchliwy pięciolatek). Ale udało mi się, o cudzie, ugotować obiad satysfakcjonujący wszystkich – od amerykańskiego szwagra (co niełatwe) do teścia (co akrobatyczne niemal). Ach, te drobne chwile triumfu gospodyni domowej.

No właśnie. Scenariusze kapią rzadko i robi się coraz bardziej niskobudżetowo i kurodomowo. Zaczynam szukać roboty na poważnie i już się boję. Powiedzcie mi, że przed wakacjami to nie ma sensu. Bo co ja z małoletnimi zrobię? Możecie mi to jakoś racjonalnie wytłumaczyć?

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s