Jest nieśmiesznie

Ponieważ dzisiaj jestem naprawdę zła. I zaczynam poważnie myśleć o zmianie pracy, a to już niedobrze, bo jestem dość zrównoważoną osobą i byle co mnie nie wkurza.

Nie lubię telewizji. Nie lubię środowiska telewizyjnego. Chwilowo bardzo nie lubię mojej pracy. Nie od strony merytorycznej, tylko organizacyjno – projektowej. Ostatnio coraz częściej czuję się tak, jakbym została zatrudniona w firmie X do, powiedzmy zamiatania. A mój szef codziennie dorzucał mi kawałek podłogi więcej, potem uznał, że przy okazji mogę polerować meble, a później zarządził, że mam stanąć przy taśmie produkcyjnej, podpisać umowy z kontrahentem i zająć się reklamą produktu. Wszystko przy pomocy tej samej szczotki, którą dostałam na początku pracy…

Chrzanię taki system. Chrzanię taką robotę.

Nie macie pomysłu na fajne zajęcie dla absolutnie nie przebojowej,  introwertycznej, dość oczytanej kobiety w wieku średnim?

Kasa w Biedronce odpada (nie wytrzymam tak długo bez sikania), odśnieżanie zbyt sezonowe, nianią nawet dla swoich dzieci byłam kiepską, gotuję nędznie…

Za to czytam w trzech językach ( z tego w dwóch rozumiem to, co czytam), mam obszerną wiedzę na mnóstwo kompletnie niepotrzebnych i nieżyciowych tematów, znam się na pracach ogrodowych i wystroju wnętrz, ponadto umiem udzielać błyskotliwych, choć nie zawsze spotykających się z uznaniem porad na dowolny temat. Jakieś oferty?

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s